Ettevõte


To satisfy our clients we made conception where mentioned three basic points: quality, time schedule and price level.

Ettevõte


To satisfy our clients we made conception where mentioned three basic points: quality, time schedule and price level.

Ettevõttest VLM Repair

VLM Repair on uus ja kiiresti arenev ettevõte laevade ülevaatuse valdkonnas. Tuginedes mittepurustavate katsete (NDT) ning laevade ülevaatuse valdkonnas kõrgharidusega ja kvalifitseeritud spetsialistidele, on meil võimalik pakkuda hea kvaliteediga teenust.

Ettevõte VLM Repair hõlmab inimesi, kes sidusid oma elud laevadega mitmeks aastaks. Selleks et meie kliendid oleksid rahul, lõime põhimõtte, milles on mainitud kolm põhipunkti: kvaliteet, ajakava ja hinnatase.

Oleme õnnelikud, et meie kliendid hindavad meie kvaliteeti. See näitab, et nad on valmis pärast esimese projekti valmimist esitama rohkem tellimusi. Meie poliitika põhineb meie klientide usaldamisel.

Oleme saanud heakskiidu ühiskonna põhiklassidelt ja meid on tunnustatud ülemaailmsete mittepurustavate katsete sertifikaatidega. Omalt poolt saame pakkuda garantii, et Teie ettevõte jääb meie teenusega rahule. Mõistame, et meie teenuse konkurentsivõime oleneb ajakavast ja teenuse paindlikkusest. Kasutame mooduseid, kus töö kõrge tootlikkus annab meile oma konkurentide ees eelise. Oleme valmis muutma oma tööprotsesse kiiremaks ja tegema töid vajaliku ajavahemiku jooksul. Nii on Teil võimalik säästa raha ja aega.